Wing Tsun Kung Fu Lekce Pro Dospělé

Jak vám Wing Tsun Kung Fu může zlepšit váš život, kondici a sebevědomí?

Nejlepším způsobem, jak zjistit co vám lekce Kung Fu mohou dát do vašeho života je vyzkoušet si to na vlastní kůži. Můžete mě kontaktovat pomocí formuláře a domluvit si nezávaznou schůzku.

 

Trenink Wing Tsun pod vedenim Sifu Chrise Collinse z Hong Kongu

Co můžete očekávat od lekcí Wing Tsun (Wing Chun, Ving Tsun)???

Wing Tsun (WT) je styl, který je zaměřen na dospělé kvůli jeho praktičnosti, logickému a rozumnému přístupu k sebeobraně. Ostatní bojová umění baví děti na tréninku, ale rychle ztrácí zájem dospělých.

WT učí studenty přemýšlet, zdokonalovat se a prozkoumat jejich neomezené možnosti.  Na našem tréninku nejsou žádné bezduché formy, rozcvičky nebo techniky, které vás můžou zranit nebo vám roztrhnout kalhoty.

WT je reálné kung-fu!

Zapomeňte na posilovnu – zkuste WT!

Smiřte se s tím – cvičení v posilovně jako zvedání činnek, běh na pásu atd., je nudné a nezábavné! Bezduché opakování zvedání závaží a hodiny na  kardio stroji vám bude jen málo stimulovat vaši inteligenci a potenciál. Učení WT posílí vaše tělo, zlepší držení těla a zvýší kardio, zatímco se současně naučíte schopnosti reálné sebeobrany.

Každá hodina Wing Tsun Kung Fu nabízí následující metody:

  1. Formy – trénuje velmi důležitou mechaniku pohybů, současně zlepšuje držení tětrenink uderula, kloubní pohyblivost a dechová či relaxační cvičení pro kompletní uvolnění těla a mysli, což bude mít velmi dobrý efekt pro vaše zdraví.
  2. Interaktivní trénink s dalšími studenty – zlepšení reflexů, časování, vnímání stejně jako zlepšení schopností sebeobrany.
  3. Fitness Workout – nácvik technik do úderových či kopových terčů, zlepšování vaší vlastní síly a uvolněnosti svalů, kardio a dechová cvičení a mnoho dalších věcí, které vám pomůže při činnostech, které děláte normálně ve vašem každodenním životě!


Získejte důvěru ve vaše vlastní schopnosti a zlepšete si váš život

Ať už hledáte povýšení v práci, dobré místo v týmu nebo chodit na ulici vzpřímený a beze strachu, trénink WT vám může pomoci. V našich hodinách se naučíte zvládnout problémy (v tomto případě “útoky”) s chladnou hlavou.

Naučíte se čelit útokům neohroženě s pohybem vpřed, což vás naučí velmi důležitou životní lekci – pokud máte šanci teď, tak to udělejte, protože další šance se vám už ani nemusí naskytnout!

Základní WT charakteristikou je jednoduchost, přímočarost a půjčování si síly. Toto samotné vám změní způsob, jakým řešíte problémy, stejně jako způsob, jakým vnímáte problémy. Sebevědomí, které získáte na tréninku, budete schopni přenést přímo do všech aspektů vašeho života.

Super pěkné pohyby, akrobatické techniky nebo vysoké kopy nefungují!

Wing Tsun kop do kolenaKdyž mluvíme o praktické sebeobraně, musíme ignorovat to, co mnoho filmů a předváděček bojových umění nám ukazují.

Vysoké kopy můžou vypadat skvěle, ale na ulici vám můžou způsobit strátou rovnováhy, otevření citlivých míst na těle nebo vám roztrhnou vaše oblíbené a značkové džíny :-).

Kromě toho si na ulici nemůžete při přepadení “dát rozcvičku” na zahřátí. Váš útočník je tam teď a útočí! Nebude na vás čekat :-). Takže ten pěkný kop na hlavu, který jste 1000 trénovali na tréninku ani nepoužijete.

Wing Tsun je určen k tomu, aby byl plně funkční i bez zahřátí nebo jakýchkoliv rituálů mnoho bojových umění stále praktikují. Pohyby WT pracují s vaším vlastním rozsahem pohybu s tím, že celé vaše tělo musí být použito jako zbraň – kopy, údery, lokty, kolena, přehozy a mnoho dalších věcí.

Wing Tsun je zábavné, náročné a bezpečné!

Nemusíte se bát, že do práce příjdete s monoklem, květákovýma ušima (koukněte na zápasníky v MMA), nebo že budete mít deformované klouby na rukách.

Wing Tsun je proto nejlepší sebeobranné bojové umění pro normální lidi, kteří nemají schopnosti Jackieho Chana, Bruce Leeho nebo Chucka Norrise!

Nejlepší co můžete udělat je, přijít se podívat a vyzkoušet si Wing Tsun Kung Fu na vlastní kůži.

Věřte mi, že po 17 letech tréninku Wing Tsun Kung Fu s opravdu nejlešími mistry a bojovníky mohu o tomto realistickém bojovém umění napsat mnoho pěkných věcí. Ale dokud si to sami nevyzkoušíte, nebudete mi věřit.

Proto pokud máte zájem o zlepšení kondice, zvýšení sebevědomí, poznání hranic svých možností a ovládnutí schopnosti bránit nejen sami sebe, ale i ty blízké na kterých vám záleží — kontaktujte mě pomocí formuláře a domluvíme se na nejlepším způsobu, jak si Wing Tsun Kung Fu můžete vyzkoušet.

Budu se na vás těšit,

S pozdravem

 

BRETT SLANSKY
váš Wing Tsun Kung Fu instruktor

Back to Top