Wing Tsun Kung Fu Není Sport Pro Diváky

Jak Nejlépe Zjistit, Zda Wing Tsun Kung Fu Trénink Je Pro Vás?

Už teď začínám mít mnoho lidí, kteří chtějí vědět jestli se můžou přijít podívat na moje tréninky Wing Tsun Kung Fu.

Moje odpověď je ale taková, že mám ještě lepší návrh na to, jak zjistit zda Wing Tsun je bojové umění, které jim bude vyhovovat.  A to je – vyzkoušet si to na tzv. Intro Class, které je zdarma.

Za více jak 17 let výuky Wing Tsun jsem zjistil, že nejlepším způsobem jak si člověk může udělat obrázek o tom, co toto čínské bojové umění vlastně je, je si to zkusit. Tato Intro Class je vedena tak, aby každý pochopil na jakém principu náš Kung Fu styl funguje.

Proto vždy říkám každému, že Wing Tsun Kung Fu není sport pro diváky!

Mnoho lidí toto opravdu akceptují. Zapíšou se na tuto první zaváděcí lekci a můžou si zkusit, jestli je toto opravdu pro ně nebo ne. Nejen, že se naučí jak správně reagovat, pochopí rizika reálného útoku na ulici, mají dobrou zábavu a dostanou odpověď na jakoukoliv otázku z oblasti Wing Tsun, sebeobrany nebo principech, které jim můžou pomoci zvýšit jejich sebevědomí.

Někdy se stane, že někteří lidé si nechtějí zkusit WT na vlastní kůži. Možná, že mají strach, že příjdou s modřinama pod okem, napuchlými rty nebo zlomeným nosem.

Musím teď ale každého ujistit, že toto se opravdu nestane. Moje Intro Class je opravdu dělaná velmi zábavným způsobem a i děti by neměli problém.

Pokud i přes toto ujištění nemají tito jedinci zájem vyzkoušet si Wing Tsun, musím říci, že pak je pro mě velmi těžké slovně vysvětlit co Wing Tsun Kung Fu vlastně je.  Potom jim hned sdělím, že v tomto případě nejsou naše tréninky pro ně.

Proč nedovolím aby se lidi jen přišli podívat?

Je to jednoduché. Nejlepším způsobem jak zjistit, zda je WT pro ně, je si to zkusit. Jak někdo může chtít dělat Wing Tsun, ale nechce ho dělat? To nejde dohromady. Nikdo se ještě nikdy v životě nenaučil WT jen pohledem :-)

Ale takový hlavní důvod proč nepouštím lidi se jen tak podívat je to, že chráním své studenty. Se svými studenty mám velmi přátelský vztah, je to moje rodina.  A někdy při tréninku, když se učí nové pohyby, se nemusí cítit na 100 procent. Někdy se můžou cítit až blbě. Ale přede mnou to je OK. Já jsem tam od toho aby se jim kvalitně věnoval a umožnil jim trénovat tak, aby postupně pochopily, co po nich chci.

Proto nechci, aby nějací diváci, kteří možná ani nemají o Wing Tsun zájem, jen tak pokukovali, zatímco moji studenti se nemusí cítit ve své kůži. Obzvláště, když teprve začínají s tréninkem.

A další důvod je ten, že ne všichni zájemci o mojí výuku Wing Tsun budou přijati. A to právě zjistím při té Intro lekci, která je zdarma.

Chci, aby všichni studenti vyzkoušeli úvodní lekci, aby získali cit pro tento Kung Fu styl a já na oplátku získal cit pro ně a dostal od nich více informací o tom, proč chtějí cvičit.

Přijímám každého, kdo má ochotu učit se a odmítnu každého, kdo může mít špatné úmysly pro učení se WingTsun Kung Fu. To opravdu můžu poznat jen když všichni budoucí studenti se přihlásí na tuto úvodní lekci.

Pokud opravdu chcete vyzkoušet, jestli moje tréninky Wing Tsun jsou pro vás, jestli můj přístup a moje osobnost vám bude vyhovovat a jestli vy budete vyhovovat našemu přátelskému kolektivu, vyplňte náš kontaktní formulář a domluvíme se na termínu pro vaši Intro Class  (úvodní lekci)

Těším se na brzkou shledanou a na to, jak vám budu moct pomoci při vaší cestě ovládání vašich přirozených reflexů nejen pro sebeobranu, ale i pro vypořádání se z jakoukoliv nebezpečnou nebo krizovou situací ve vašem denodenním životě.

BRETT SLANSKY
International Wing Tsun Kung Fu Instructor