Tréninky Wing Tsun Kung Fu Praha

Máte Zájem o Studiu Wing Tsun Kung Fu? Tady Se Dozvíte Co Pro Vás Můžeme Udělat

Wing Tsun Kung Fu je čínské bojové umění, které je vhodné pro každého člověka, který se chce naučit bránit sám sebe nebo svoje blízké. Nezáleží na tom, zda to je muž či žena. Nebo zda je někdo silný nebo slabý. Dokonce ani flexibilita není nutná k tréninku Wing Tsun Kung Fu.

Chum Kiu Shaolin Si

Nelepší na tomto Kung Fu stylu je to, že můžete začít a postupně trénovat vaše tělo k tomu, aby jste mohli správně využít vaši vlastní sílu, získat funkční uvolněnost svalů, zlepšit si vlastní koordinaci pohybů, získat větší sebevědomí, uvolnit se od každodenních problémů nebo stresu a mnoho dalšího.

Naše Wing Tsun Kung Fu lekce Vám pomůžou poznat vaše tělo takovým způsobem, že se zbavíte bolestí svalů nebo kloubů, budete více pozorní a nic vás jen tak nevyvede z míry.

Wing Tsun je dobrý jak pro dospělé (muže, ženy),  tak i pro děti. Pokud se chcete dozvědět více o specifickém tréninku v těchto kategoriích, klikněte na odkazy:

WT Pro Dospělé – zde se dovíte jak probíhá výuka pro dospělé, co je základem každého tréninku a jak vám tento trénink u nás pomůže do vašeho života.

WT Pro Ženy – tady trošku více rozebereme, proč je WT vhodný pro ženy a jak se i ony můžou naučit bránit proti silnějším protivníkům, nebo ve většině případech jsou ženy napadeny právě silnějším mužem.

WT Pro Děti – protože Wing Tsun Kung Fu je komplexní bojové umění, které učí osobní rozvoj každého studenta, je tedy vhodné i pro děti. Právě děti se naučí poznat své schopnosti, naučí se sebekontrolu, kázeň a také mnoho dalších vlastností, které jim pomůžou být v dospělosti úspěšný.

Od 1 září 2014 bude otevřena velká Wing Tsun akademie na Praze 4 WTKUNGFU.CZ – škola s neomezeným přístupem na všechny Wing Tsun Kung Fu lekce = až 39 hodin tréninku týdně a tímto budeme první školou v České republice, kde žáci budou moct trénovat a zdokonalovat své tělo a mysl.

Pokud máte dotazy o tréninku nebo o Wing Tsun Kung Fu, kontaktujte nás pomocí formuláře na stránce Kontakt).

Těším se na Vás,

 

BRETT SLANSKY
International Wing Tsun Kung Fu Instructor

Back to Top