Wing Tsun Reálna Sebeobrana Na Ulici

Jdete Sami Po Ulici A Někdo Vás Napadne. Jak Budete Reagovat? Je Cesta Úniku?

Musíte se rozhodnout během pár sekund a ukončit boj co nejrychleji. Zapomeňte na „krásné techniky“ mnoho škol bojových umění rádo vyučuje. Být jemný a slušný se taky nevyplácí!  Musíte být neúprosní a udělat vše, co je ve vašich silách, aby jste se ubránili.

Pomocí Wing Tsun – reálné sebeobrany, se naučíte co nejrychleji odpovědět na jakýkoliv útok v reálných situacích na ulici!  Vaše tělo bude spontálně reagovat podle dané situace a můžete být z nebezpečné situace pryč velmi rychle!”

Bretislav SlanskyBRETT SLANSKY:
WING TSUN KUNG FU Instructor

Pokud jste vstoupili na tuto stránku, určitě už víte jak důležité je znát pár věcí o sebeobraně. Určitě jste se již seznámili s mnoha tradičními asijskými bojovými uměními jako Karate, Kung Fu, Judo, Aikido atd, nebo také už poznáte moderní sebeobranné systémy jako např. Krav Maga. Všechny tyto verze o umění války mají něco do sebe, mají svá pro a proti v různých situacích. Ale vy nemáte dostatek času, aby jste se mohli věnovat všem technikám boje.

Proto Vám chci přiblížit WING TSUN KUNG FU. Což není jen škola sebeobrany na ulici, ale pomocí speciálních cvičení, vám umožní aby Vaše tělo fungovalo pod jakýmkoliv tlakem a stresem.

Mnoho generací byly kompletně zdokonaleny principy bojového umění Wing Tsun do takové míry, že i speciální jednotky Los Angeles SWAT Team, FBI, Policie či Bodyguardi používají tento systém sebeobrany jako  jejich jedinou formu boje z blízka.

Tyto speciální jednotky používají techniky Wing Tsun protože jim pomůžou rychle reagovat na útok a zneškodnit protivníka během pár sekund. Žádná pravidla, žádný fair-play! A nemusíte se učit desítky nebo stovky různých pohybů, které v sebeobraně ani nebudete moci použít.

Musíte se stát noční můrou pro jakéhokoliv útočníka!

Když máte jen pár sekund na zneškodnění protivníka, musíte použít špinavé techniky v co nejrychlejším a nejagresivnějším provedení. Jen když se váš agresor stane obráncem, pak teprve můžete vyhrát. Toto je z jeden důvodů proč byl Wing Tsun vymyšlen a teď máte velkou šanci se naučit reálně reagovat na jakékoliv nebezpečné situace.

Když vás na ulici napadne nějaký násilník, rváč nebo opilec, jste ve velké nevýhodě. Víte, obeton ten agresor nikdy nenapadne někoho, u koho nemá 100% jistotu, že se mu nic nestane. On si vždy vybere osobu, která vypadá mnohem slabší.

Poté co si vybere oběť, zaútočí v tom nejhorším okamžiku, který kdy můžete čekat. Navíc nebudete asi první, ani poslední na koho tento násilník zaútočil. On již má určité agresivní návyky, zná jak to chodí na ulici a když vás uhodí, tak to udělá s velkou silou a rychlostí. Než se nadáte můžete být na zemi, kde vás ještě zkope.

Pokud jste žena, tak vás i klidně znásilní a nebude s tím mít moc velký problém. Takže když budete chtít překonat tyto násilné chvilky, budete potřebovat aby vaše tělo bylo schopné reagovat ve zlomku sekundy a použít váš adrenalin k velkému výbuchu vašeho těla směrem k útočníkovi.

Tento explosivní postoj vašeho protivníka zarazí, neboť žádnou takovou reakci nečekal. V tu chvíli máte šanci, kterou musíte využít a skončit s tímto násilníkem během několik sekund.

A to je přesně to, co vám chci ukázat. Speciální trénink těla, který je schopen vás naučit jak zastavit útočníka během několika sekund.

VAROVÁNÍ:

 • Při tomto tréninku se nenaučíte krásné, akrobatické pohyby jaké znáte z filmů kde hraje Jet Li nebo Jackie Chan.
 • Nejsou to ladné na oko příjemné pohyby jako jste viděli u Tai Chi. A ani to nejsou žádné bloky a údery, kde čekáte až na vás partner zaútočí a vy pak děláte obranné techniky. (Což v reálné situaci nikdy nebude fungovat).
 • Nejsou to ani techniky, které můžete použít ve sportu jako Kickbox nebo dnes populární MMA (Mixed Martial Arts).

Ale jsou to takové pohyby, které Vás naučí k rychlým reakcím i ve stresových situacích jako třeba sebeobrana na ulici určitě stresová a nebezpečná situace je. Hlavním cílem bojových principů Wing Tsun Kung Fu je – ukončit osobní souboj co nejrychleji s co nejmenší fyzickou námahou a bez vážných zranění.

A je opravdu nutné se naučit bránit? Mě se ještě nikdy nic nestalo!

Toto je nejčastější argument, který vás velmi rychle může stát i váš život, nebo život někoho, na kom vám opravdu záleží.

Jen se koukněte na tyto celosvětové statistiky – a to je jen násilí na ženách:

 • jedna ze tří žen zažije některý z druhů sexuálního obtěžování či napadení
 • jedna ze čtyř žen je znásilněna
 • přes 80% všech znásilnění jsou provedena osobou, kterou oběť zná
 • více jak polovina všech zavražděných žen jsou oběťmi svých současných manželů či partnerů
 • u žen ve věkovém rozmezí 15 – 44 let je větší pravděpodobnost, že budou znásilněny či že se stanou oběťmi domácího násilí, než výskytu rakoviny, autonehody, oběti války či malárie

kidnappingA to je jen pár statistických údajů. A co pak krádeže, vloupání do bytu, šikana, napadení se zbraní atd. Bohužel, stále více přibývá případů, kdy je člověk napaden bez jakéhokoliv důvodu!

Proto je nutné, aby jste věděli jak přežít v tomto moderním, ale agresivním světě. Pokud ovšem vám na sobě nebo vaši rodině či přátelých  opravdu záleží.

Jinač když už jsme u té statistiky, tak tady je úryvek článku ze stránky stopnasili.cz – kde jde o domácí násilí:

“Mezi nejčastěji uváděné typy násilného chování patřily facky, kopání, kousání, úder pěstí, vyhrožování fyzickým ublížením, osahávání, strkání, pevné sevření, kroucení rukou, tahání za vlasy. Zkušenost s těmito formami násilí (vyjma osahávání) zmínilo 20%-25% žen.

Co se týče fyzických zranění v souvislosti s násilnými incidenty ze strany partnera, více než:

 • 90% žen uvedlo modřiny
 • 27% řezné rány, škrábnutí, popáleniny
 • 7% zlomeniny, poranění hlavy nebo mozku a jiná zranění
 • 41% respondentek uvedlo, že v průběhu incidentu cítily, že je jejich život v ohrožení(Pikálková, 2004) – http://www.stopnasili.cz/verejnost/dn-statistiky-zpravy-studie.html

A to je u nás, v České republice!

WING TSUN je v mnoha vyspělých státech uznáván jako nejlepší sebeobrana na světě, kde zákony fyziky, matematiky a chemie vám umožní ubránit se i proti silnějšímu a agresivnějšímu člověku.

Zakladatelé Wing Tsun pravdu docílili k té nejefektivnější formě sebeobrany. Nyní se vyučuje ve všech zemích světa – například v USA, Mexiku, Německu, Turecku, Japonsku či Brazílii. Cílem mnoha instruktorů je především naučit WT systém jako efektivní a reálnou sebeobranu pro normální lidi, kteří chodí denně do práce a nemají čas trénovat bojová umění 10 či 20 let, aby se něco naučili. I když mezi členy Policie, Armády a dalších ozbrojených složek je tento systém boje ve celké oblibě.

Ve Wing Tsun Kung Fu systému se žák naučí reálně se ubránit ve svém okolí během několika prvních tréninků. Poté již jen zdokonalují reakce, rychlost, sílu, agresivitu atd…

Wing Tsun pohyby vycházejí z přirozených lidských pohybů. Takže žádné Tygr-Drak techniky, ale pohyby, které budete moci vykonat instinktivně, bez jakéhokoliv přemýšlení.

Poznejte “Wing Tsun Kung Fu” Sebeobranu Na Ulici A Zastavte Jakéhokoliv Násilného Útočníka Během Několika Sekund!

Jako přímý žák mnoha Wing Tsun mistrů s více jak 25 letou zkušeností s různými bojovými uměními, 17 letou praxí s Wing Tsun a 10 letou zkušeností výuky v New York City, USA – vám chci nabídnout jen to nejlepší k tomu, aby jste mohli zachránit sami sebe nebo vašeho bližního v reálných situacích, do kterých se můžete dostat kdykoliv.

Pokud máte zájem o více informací, prosím o vyplnění kontaktního formuláře a já vám představím všechny speciální kurzy, které jsou určeny pro děti, ženy a muže bez ohledu na to jaké zkušenosti máte s bojovými uměními, nebo jak jste fyzicky zdatní.

Tréninky probíhají ve velmi malých skupinkách, takže velký pokrok ve výcviku je zaručen. Také je možné požadovat soukromé lekce, buď v našich nebo vašich prostorách. Naučil jsem spoustu klientů v USA a ČR dostat se na velmi dobrou úroveň nejen v ovládnutí bojových technik, ale i v sebevědomí, fyzické kondici, zvládnutí každodenních stresových situací atd…

 

Na závěr vám chci poděkovat za projevený zájem a těším se na vaši brzkou návštěvu. Uvidíte sami, jek lépe se budete cítit.

S pozdravem,

BRETT SLANSKY
International Wing Tsun Kung Fu Instructor

WTSebeobrana-Header.png