Privátní Lekce

Privátní Lekce Bojových Umění v Praze: Soukromá Výuka Wing Tsun Kung Fu Praha

Chcete cvičit bojové umění pro sebeobranu, fitness nebo jako vynikající cvičení pro osobní rozvoj vaší mysli, ale nemáte čas chodit do školy bojových umění v Praze?

Bretislav Slansky

Ted´ už můžete dosáhnout Vašeho cíle pomocí soukromých lekcí Wing Tsun Kung Fu.

Instruktor Brett Slansky působil jako osobní fitness instruktor v New York City a dalších místech v USA. Ale až po otevření vlastní školy Wing Tsun (Wing Chun/Ving Tsun/Wing Tzun) Kung Fu si uvědomil, že mnoho lidí touží cvičit bojové umění aby získali sebevědomý, naučili se věřit ve své schopnosti a odvrátit jakékoliv nebezpečí, které může čekat za každým rohem. A nejlepší způsob jak toto dosáhnout je možné jen pod dohledem zkušeného učitele bojových umění a spojení osobního přístupu k výuce bojových umění.

Je Soukromá Výuka Bojových Umění Pro Vás?

 1. Máte problémy pravidelně chodit do jakékoliv školy bojových umění v Praze a nechcete vynechávát lekce z pracovních nebo osobních důvodů?
 2. Nevíte, zda děláte pokroky ve znalostech bojových technik a filosofie boje?
 3. Je těžké se sám motivovat a myslíte, že potřebujete více pozornosti od instruktora?

Pokud jste odpověděli na nějakou otázku ANO, soukromá výuka bojových umění je pak pro Vás. Při soukromých lekcích Wing Tsun (Wing Chun/Ving Tsun/Wing Tzun) dostanete ten osobní přístup, motivaci učit se a sebezdokonalovat, extra podporu při pochopení nových principů bojových technik, ale musím říci že se i trošku zapotíte. Nebo ve Wing Tzun Kung Fu cvičíme jak naší mysl, tak i tělo.

Co Se Naučíte v Soukromých Lekcích Wing Tsun Kung Fu?

 • Naučíte se velmi účinné a rychlé techniky sebeobrany na ulici.
 • Naučíte se jak ovládat Vaše tělo v krizových situacích kontrolou adrenalinu.
 • Zpevníte svaly na celém těle a odbouráte nepotřebný tuk.
 • Zlepšíte výkon Vašeho srdce a plic.

 

Naše výuka soukromých lekcí je dělaná pro každého, ne jen pro selektivní skupinku lidí. Je to inovativní cesta k osobnímu rozvoji, který přináší výsledky.

 

Jaký je Váš Osobní Trenér Bojových Umění Wing Tsun Kung Fu?

Osobní trenér bojových umění by měl být kvalifikován v oblasti bojových umění,  sebeobrany a Foto 15 - Nacvik lepicich se rukou - Chi Saofitness. Ale nejen to. Váš osobní učitel bojových umění musí vědět jak sestavit pravidelný tréninkový plán, který přináší výsledky. Brett Slansky je instruktor fitness a bojových umění s mnohaletou praxí s velmi náročnými studenty v USA. Jeho osobní přístup ke každému studentovi a přátelskost ho dělá jednoho z nejlepších soukromých trenérů bojových umění v Praze.

Jak Probíhá Výuka Soukromých Lekcí Wing Tsun Kung Fu?

První lekce probíhá seznámení učitele s klientem. Při tomto kroku si probereme cíle, které máte a chcete aby jste je dosáhli pomocí výuky bojových umění. Výuka pak má tyto složky:

 1. Zdravotní a dechové cvičení pomocí forem podobné Tai Chi Chuan
 2. Cvičení postojů a pohybů nohama
 3. Reflexní trénink pro zvýšení Vašich přirozených pohybu v každodenním životě
 4. Trénink síly a rychlosti v úderech a kopech
 5. Trénink a výuka technik pomocí výukového plánu
 6. Kondiční cvičení pro zvýšení výkonu mnoha funkcí Vašeho těla
 7. Relaxační cvičení na konci výukové lekce

Jaké Výhody Má Osobní Lekce Bojového Umění Pro Vás?

Což nemůžete dostat stejně kvalitní výuku ve skupince žáků ve Vaší nejbližší škole Wing Tsun Kung Fu? Ale ano, ale potrvá to mnohem déle, protože Váš instruktor musí dohlížet na 15 i více dalších studentů. A aby se věnoval 100% jen Vám neexistuje. Můj SiFu Emin má jedno rčení:

“Nezáleží na tom kolik let studujete bojové umění, ale na tom kolik kvalitních hodin tomu věnujete!”

Tady je pár věcí, které Vám umožní jen Váš profesionální privátní instruktor:

Motivace Dosáhnout Více v Osobním i Profesionálním Životě:

Aby jste se naučili ovládat sami sebe a i techniky a principy bojového umění Wing Tsun (Wing Chun/Ving Tsun/Wing Tzun), musíte udělat více než se párkrát zpotit u boxerského pytle. Musíte opravdu trénovat s velkým psychickým úsilím a cvičit správně, aby se chyby nevštěpovaly do paměti Vašich svalů a nervové soustavy. Jen osobní trenér Vám pomůže tohoto dosáhnout.

Jen on Vám může naplánovat trénink šitý právě na Vás a na Vašich schopnostech. Takovýto trénink Vám pomůže dosáhnout více nejen v oblasti bojových umění, ale i v osobním a profesionálním růstu.

Dostanete Podporu Vašeho Osobního Trenéra Při Dosažení Vašich Cílů:

Jedině kvalifikovaný instruktor  Vám může sestavit trénink podle Vašich schopností a ty pak Sifu Chris Collins vysvetluje detaily pri treninku WingTsunnadále rozvíjet a vylepšovat. Osobní trénink není pro všechny stejný – někdo může být rychlejší, někdo má větší sílu, někdo je ohebnější atd. Váš trenér Vám navrhne takový plán, že postupně doplníte svoje nedostatky a vylepšíte se strašně rychle.

Čím rychleji budete dosahovat menších cílů, tím rychleji se Váš trénink bude měnit – přizpůsobovat a bude postupně náročnější jak na fyzickou tak i mentální stránku Vašeho vývoje.

Časová Flexibilita:

Myslíte, že nemáte čas na rozvoj osobnosti? Nebojte se, na každé lekci se můžete domluvit s Vašším osobním trenérem na dalším místě a času následující lekce. Máte čas ráno, někdy zase večer? Nevadí, můžete si lekce naplánovat podle Vaší potřeby.

Kolik Stojí Soukromá Lekce Wing Tsun Kung Fu Sebeobrany a Fitness?

Naše lekce s profesionálním instruktorem Wing Tsun Kung Fu pro nečleny školy je 1000,- Kč  a lekce je 60 minut.

Pro Koho Jsou Soukromé Lekce Bojového Umění Vhodné?

 • Pokud máte pocit, že nedosahujete kvalitních výsledků při skupinových lekcích, nebo když potřebujete motivaci pro další růst, pak je pro Vás tato příležitost velmi vhodná.
 • Pokud máte omezený čas a opravdu chcete se naučit bojová umění, at´už z pocitu sebeobrany, sebevědomí nebo fitness, tento program se Vám bude hodně líbit.
 • Pokud máte stresuplnou práci a chcete se odrelaxovat nebo vybít, Váš osobní trenér bude Vaše správná volba.

Při naších privátních lekcích Wing Tsun (Wing Chun/Ving Tsun/Wing Tzun) Kung Fu  se naučíte vyrovnat s jakýmkoliv problémem či situací, která nemusí být vždy příjemná!

Schopnosti Přežít Ve Skutečném Světě:

Wing Tsun Kung Fu!

WTSebeobrana-Header.png